Aukcja nr 59

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  MEDALE
847 POLSKA
Tadeusz Kościuszko - medal autorstwa Franciszka Kalfasa, 1946 r., Aw: Popiersie Kościuszki w prawo i napis wokoło TADEUSZ KOŚCIUSZKO 1746 1946, Rw: Stojący na wprost ..
500 zł
848 POLSKA
Józef Raburski - medal bez daty, odlany dla uczczenia działalności znakomitego numizmatyka, założyciela koła numizmatycznego w Gnieźnie, Aw: Popiersie Józefa Raburski..
600 zł
600 zł
849 ŚLĄSK
Fryderyk II, zdobycie Pragi w 1744 r. - medal autorstwa Kittel’a, Aw: Widok miasta nad nim napis PRAG, a wokoło VON K M IN PREVSSEN EROBERT / D 16 SEPT 1744, w odcink..
500 zł
600 zł
850 ŚLĄSK
Fryderyk II - medal na zawarcie pokoju w Dreźnie 24.12.1745, sygnowany G.W.K(ittel)., Aw: Orzeł pruski z gałązką oliwną i mieczem i napis POST PALMAS IN LVSATIA ET MI..
500 zł
851 ŚLĄSK
Fryderyk Wilhelm II - medal sygnowany ABRAHAMSON, wybity w 1793 r., dla uczczenia hołdu złożonego przez Prusy Południowe Fryderykowi Wilhelmowi II, Aw: Popiersie król..
800 zł
1 400 zł
852 FRANCJA
medal nagrodowy Izby Handlowej miasta Elbeuf 1861 r., Aw: Ul z pszczołami, po bokach symbole marynarki i medycyny, powyżej napis LA VILLE D’ELBEUF..., w odcinku PAROL..
200 zł
220 zł
853 ROSJA
Aleksander I - żeton bez daty sygnowany L(oos), Aw: Popiersie Aleksandra I i napis wokoło ALEXANDER KAI V RUSSLAND, Rw: Gen. Wittgenstein na koniu w lewo i napis woko..
250 zł
854 ROSJA
Mikołaj II - medal Za Pilność i Sztukę przyznawany przez Ministerstwo Finansów, Aw: Głowa cara w lewo i napis wokoło Б И НИКОЛАИ ИМПЕРАТОРЬ И САМОДЕРЖЕЦЬ ВСЕРОСС, Rw:..
300 zł
240 zł
855 WATYKAN
Paweł VI - medal niedatowany (1965) z okazji II Soboru Watykańskiego, Aw: Klucze Piotrowe i pastorał na tle gałązek oliwnych i napis wokoło CONCILIUM OECUMENICUM VATI..
250 zł
260 zł