Aukcja 59 / 861

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  ORDERY I ODZNACZENIA  ROSJA

ZSRR - order Aleksandra Newskiego, II wersja, srebro złocone 50.5 x 49.5 mm, złocone i emaliowane, na stronie odwrotnej punca MOHETHЫИ ДBOP i numer 10727, W.W. Sańko s. 109, ładnie zachowany

Numer: 861
Opis: ROSJA. ZSRR - order Aleksandra Newskiego, II wersja, srebro złocone 50.5 x 49.5 mm, złocone i emaliowane, na stronie odwrotnej punca MOHETHЫИ ДBOP i numer 10727, W.W. Sańko s. 109, ładnie zachowany
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 14-02-2015
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 4 000 zł

Ilość odsłon: 1494