Aukcja 59 / 859

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA

oficerska odznaka pamiątkowa 38 Pułku Piechoty Strzelców Lwowskich w Przemyślu, jednoczęściowa. srebro 41 x 33.5 mm, emalia żółta i niebieska, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy WG (Wiktor Gontarczyk) i państwowa punca srebra, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19, Sawicki/Wielechowski s. 76, ładnie zachowana

Numer: 859
Opis: POLSKA. oficerska odznaka pamiątkowa 38 Pułku Piechoty Strzelców Lwowskich w Przemyślu, jednoczęściowa. srebro 41 x 33.5 mm, emalia żółta i niebieska, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy WG (Wiktor Gontarczyk) i państwowa punca srebra, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19, Sawicki/Wielechowski s. 76, ładnie zachowana
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1434