Aukcja 59 / 833

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  MEDALE  POLSKA

medal na pamiątkę narodzin syna Fryderyka Alojzego Brühla autorstwa J.F.Holzhaeussera 1781 r, Aw: Żołnierz w stroju rzymskim prezentuje niemowlę królowi w antycznej zbroi, siedzącemu na tronie, w półkolu napis OB MERITA PATRIAS, w odcinku napis STANISLAUS AUG REX ...., Rw: Napis poziomy w piętnastu wierszach ALOIS FRID COM A BRUHL ...., srebro 29.05 g, 44 mm, H-Cz. 3861 (R1), Racz. 574, Więcek 50, nieznaczne uszkodzenia obrzeża, patyna

Numer: 833
Opis: POLSKA. medal na pamiątkę narodzin syna Fryderyka Alojzego Brühla autorstwa J.F.Holzhaeussera 1781 r, Aw: Żołnierz w stroju rzymskim prezentuje niemowlę królowi w antycznej zbroi, siedzącemu na tronie, w półkolu napis OB MERITA PATRIAS, w odcinku napis STANISLAUS AUG REX ...., Rw: Napis poziomy w piętnastu wierszach ALOIS FRID COM A BRUHL ...., srebro 29.05 g, 44 mm, H-Cz. 3861 (R1), Racz. 574, Więcek 50, nieznaczne uszkodzenia obrzeża, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1260