Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57
1061 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1912 ЭБ, Petersburg, Bitkin 66, Kazakov 416, Adrianov (5.000 rubli), patyna, pięknie zachowany
400 zł
1 300 zł
1062 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1896, Paryż, litera Г oddalona od daty, Bitkin 202, Kazakov 44, Adrianov (3.000 rubli), uszkodzenie na rancie, ale piękne
400 zł
550 zł
1063 SIEDMIOGRÓD
Stefan Bocskai 1604-1606, trojak 1605, Resch 22-26 (nie notuje tego awersu), Huszar 214
400 zł
900 zł
1064 SIEDMIOGRÓD
Gabriel Bethlen 1613-1629, talar 1621 KB, Krzemnica, srebro 28.01 g, Dav. 4710, Resch 81, wyjęty z oprawy, rzadki, patyna, egz. Heidelberger Münzenhandlung Herbert Gr..
III/II
VF/EF
3 500 zł
1065 STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI (USA)
1 cent 1838, typ Coronet, KM 45, bardzo ładny, patyna
300 zł
420 zł
1066 SZWAJCARIA / Genewa - miasto
talar bez daty (1572-1578), autorstwa Charles’a Goulaz, srebro 27.84 g, Dav. 8732B, HMZ 2-294.a, Divo 158, rzadki, patyna
7 500 zł
11 000 zł
1067 SZWECJA
Gustaw Adolf 1611-1632, talar 1632, Augsburg pod okupacją szwedzką, srebro 28.93 g, Dav. 4543, AAJ 8, Forster 240, patyna, egz. WCN 54/1044
3 500 zł
3 200 zł
1068 TURCJA
Sulejman I Wspaniały 1520-1566, ałtyn (dinar) 926 AH (AD 1520), Konstantynopol, złoto 3.53 g, Mitchiner 1252, Album 1317
800 zł
1069 TURCJA
Sulejman I Wspaniały 1520-1566, ałtyn (dinar) 926 AH (AD 1520), Konstantynopol, złoto 3.52 g, Mitchiner 1252, Album 1317
800 zł
1070 WĘGRY
Ludwik II Jagiellończyk 1516-1526, dukat 1526 KB, Krzemnica, złoto 3.52 g, Lengyel 121/3/1526, Pohl M1-3, CNH II 294, Huszár 827, rzadki i bardzo ładny
5 000 zł
6 500 zł
1071 WĘGRY
Ferdynand I 1526-1564, dukat 1557 KB, Krzemnica, złoto 3.57 g, Huszár 895, Fr. 48, gięty, ale bardzo ładnie zachowany
3 000 zł
8 500 zł
1072 WĘGRY
Maria Teresa 1740-1780, dukat 1742 KB, Krzemnica, złoto 3.48 g, Huszár 1651, Eypel. 238, Fr. 180, gięty
1 000 zł
2 000 zł
1073 WĘGRY
Maria Teresa 1740-1780, dukat 1765 KB / KD, Krzemnica, złoto 3.48 g, Huszár 1653, Eypel. 250, Fr. 179, moneta prawdopodobnie wyjęta z oprawy, ale pięknie zachowana
800 zł
2 400 zł