Aukcja nr 56

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
292 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.a (R1), patyna
300 zł
380 zł
293 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.2 - nienotowana odmiana napisowa na awersie SIG III D G - REX PO M D L, bardzo ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
650 zł
294 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.b, bardzo ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
460 zł
295 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.1.a, ładna tęczowa patyna
200 zł
180 zł
296 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, piękny
250 zł
550 zł
297 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, ładny, delikatna patyna
II/II+
EF/EF+
200 zł
280 zł
298 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.3.a (R2), rzadki
300 zł
1 100 zł
299 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.5.c (R), patyna
250 zł
360 zł
300 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, skrócona data po bokach Orła, Iger L.97.14.a (R4), rzadki, patyna
1 000 zł
950 zł
301 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.24.c / L.97.25.a, ciekawe połączenie awersu i rewersu z różnych typów w katalogu Igera, rzadki, patyna
500 zł
750 zł
302 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.b (R1), tęczowa patyna
350 zł
750 zł
303 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.c (R1), piękny, patyna
400 zł
750 zł
304 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.1.a (R2), rzadki i ładny, patyna
500 zł
550 zł
305 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.4.a (R), ładny
250 zł
700 zł
306 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.6.c (R), ładny, patyna
300 zł
380 zł
307 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, drobna wada bicia, delikatna patyna
250 zł
308 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, Iger L.99.2.a (R2), rzadki, patyna
III/III+
VF/VF+
350 zł
600 zł
309 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Lublin, Iger L.00.2.a, bardzo ładny, szczególnie jak na ten typ monety
300 zł
550 zł
310 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1a (R1), moneta w pudełku firmy PCGS z oceną MS 62, wyśmienity stan zachowania, patyna
800 zł
1 200 zł
311 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), wyśmienicie zachowany, delikatna patyna
600 zł
1 000 zł