Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55
1181 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1901 (ФЗ), Petersburg, Bitkin 53, Kazakov 225, Adrianov 1901б, wyśmienicie zachowany, delikatna patyna
750 zł
7 500 zł
1182 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1903 (АР), Petersburg, Bitkin 57 (R), Kazakov 269, Adrianov 1903, rzadki, częściowa patyna
1 000 zł
7 000 zł
1183 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1907 (ЭБ), Petersburg, Bitkin 61, Kazakov 326, Adrianov 1907, rzadszy rocznik
500 zł
1 000 zł
1184 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1909 (ЭБ), Petersburg, Bitkin 63 (R), Kazakov 362, Adrianov 1909, rzadki rocznik, patyna
800 zł
1 800 zł
1185 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1913 (ЭБ), Petersburg, Bitkin 67 (R1), Kazakov 437, Adrianov 1913а, niewielkie uderzenia na rancie, ale ładnie zachowane, dość rzadki rocznik
III+/II-
VF+/EF-
1 500 zł
5 500 zł
1186 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1913 (ВС), 300-lecie Romanowych, wybite głębokim stemplem, Bitkin 336, Kazakov 454, bardzo ładnie zachowany
500 zł
550 zł
1187 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1896 (А.Г), Petersburg, Bitkin 72, Kazakov 37, patyna
200 zł
600 zł
1188 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1901 (ФЗ), Petersburg, Bitkin 80, Kazakov 228, piękne
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
9 000 zł
1189 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1896, Petersburg, Bitkin 96, Kazakov 43, bardzo ładne, częściowa patyna
250 zł
750 zł
1190 ROSJA / Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) 1917-1922
rubel 1922 (ПЛ), Fedorin 6, rzadki rocznik
600 zł
1 200 zł
1191 SIEDMIOGRÓD / Zygmunt Batory 1581-1602
dukat 1592, złoto 3.48 g, Resch 97 - podobny, Fr. 297, lekko gięty, niewielkie uszkodzenia powierzchni, egzemplarz z aukcji H.D.Rauch 75/1644
3 000 zł
3 000 zł
1192 SIEDMIOGRÓD / Zygmunt Batory 1581-1602
dukat 1595 NB, Nagybánya, przebitka daty na stemplu z roku 1594, złoto 3.48 g, Resch 187, Fr. 297, lekko gięty, niewielka rysa na awersie, egzemplarz z aukcji Künkera..
3 000 zł
1193 SIEDMIOGRÓD / Gabriel Bethlen 1613-1629
talar 1621 KB, Krzemnica, srebro 28.01 g, Dav. 4710, Resch 81, wyjęty z oprawy, rzadki, patyna, egzemplarz z aukcji Herberta Grüna 51/947
III/II
VF/EF
4 000 zł
1194 SIEDMIOGRÓD / Gabriel Bethlen 1613-1629
szeroki grosz 1626 NB, Nagybánya, Resch 363, piękny, patyna
250 zł
1195 STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI (USA)
3 dolary 1874, Filadelfia, złoto 5.01 g, Fr. 124, rzadkie i ładnie zachowane
II/II+
EF/EF+
4 000 zł
3 400 zł
1196 SZWECJA / Krystyna 1632-1648
dukat 1648, Erfurt, złoto 3.42 g, AAJ 43 (R), Fr. 930, lekko gięty, ale ładnie zachowany i bardzo rzadki
8 000 zł
16 000 zł
1197 WĘGRY / Rudolf II 1576-1608
dukat 1601 KB, Krzemnica, złoto 3.27 g, Huszár 1002, Fr. 63, lekko gięty, ale ładnie zachowany
3 500 zł
4 000 zł
1198 WĘGRY / Maciej II 1608-1619
dukat 1614 KB, Krzemnica, złoto 3.44 g, Huszár 1083, Fb. 81, uszkodzona powierzchnia, rzadki
2 000 zł
1 800 zł
1199 WĘGRY / Franciszek I 1806-1835
20 krajcarów 1830 / A, Wiedeń, Her. 797, Huszár 1984, bardzo rzadkie i piękne, pierwszy rok bicia tych monet dla Węgier
1 200 zł
1 550 zł
1200 WĘGRY / Wiosna Ludów 1848-1849 (Rewolucja Kossutha)
dukat 1848, Krzemnica, złoto 3.48 g, Huszár 2091, Her. 76, Fr. 83, bardzo ładnie zachowany
1 000 zł
1 700 zł