Aukcja 55 / 1043

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  ODZNAKI

odznaka pamiątkowa Zjazdu Starszych Ogniomistrzów Królestwa Polskiego w Warszawie 1916, biały metal złocony i srebrzony 29 x 25 mm, emalia, wstążka z agrafką i sygnaturą O.R. G.M. / 337 734

Numer: 1043
Opis: odznaka pamiątkowa Zjazdu Starszych Ogniomistrzów Królestwa Polskiego w Warszawie 1916, biały metal złocony i srebrzony 29 x 25 mm, emalia, wstążka z agrafką i sygnaturą O.R. G.M. / 337 734
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-11-2013
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 460 zł
Ilość odsłon: 1227