Aukcja 52 / 996

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  MEDALE  POLSKA

książę Józef Poniatowski -medal autorstwa Franciszka Caunois 1813 r, Aw: Popiersie księcia w lewo, poniżej sygnatura i napis w otoku, Rw: W wieńcu laurow-dębowym napis SMOLENSK / MOSKOWA / VACHAU / LEIPSICK / NE A VIENNE 1770 / MORT EN 1813, brąz, 41 mm, H.Cz. awers 3984, rewers 3990 (R2), Bremsen 1271, piękny, patyna

Numer: 996
Opis: POLSKA. książę Józef Poniatowski -medal autorstwa Franciszka Caunois 1813 r, Aw: Popiersie księcia w lewo, poniżej sygnatura i napis w otoku, Rw: W wieńcu laurow-dębowym napis SMOLENSK / MOSKOWA / VACHAU / LEIPSICK / NE A VIENNE 1770 / MORT EN 1813, brąz, 41 mm, H.Cz. awers 3984, rewers 3990 (R2), Bremsen 1271, piękny, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 10-11-2012
Cena szacunkowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 560 zł
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1667