Aukcja 50 (49-50) / 45

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 24-02-2012

niedatowany owalny medal koronacyjny (1669) sygnowany IH (Jan Höhn młodszy), Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło MICHAEL D G REX PO - M D L RUS PRUS, Rw: Kula z napisem POLONIA pływająca na muszli, powyźej Orzeł i dwie ręce wychodzące z obłoków, jedna z mieczem druga z berłem potrzymujące koronę i tetragram IHWH w języku hebrajskim, wokoło napis DEXTERA DOMINI FECIT VIRTUTEM (\Prawica Pańska dokazała mocy\" - Psalm 118:16

Numer: 45
Opis: Michał Korybut Wiśniowiecki. niedatowany owalny medal koronacyjny (1669) sygnowany IH (Jan Höhn młodszy), Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło MICHAEL D G REX PO - M D L RUS PRUS, Rw: Kula z napisem POLONIA pływająca na muszli, powyźej Orzeł i dwie ręce wychodzące z obłoków, jedna z mieczem druga z berłem potrzymujące koronę i tetragram IHWH w języku hebrajskim, wokoło napis DEXTERA DOMINI FECIT VIRTUTEM (\Prawica Pańska dokazała mocy\" - Psalm 118:16
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 24-02-2012
Cena szacunkowa: 250 000 zł
Cena wywoławcza: 200 000 zł
Cena wylicytowana: 400 000 zł
Ilość odsłon: 4342