Aukcja 46 / 966
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Aleksander III, -medal nagrodowy za moralność i sukcesy w nauce, Aw: Popiersie carycy Marii Fiodorownej w prawo i napis w otoku, Rw: Stojąca na wprost kobieta w stroju antycznym z wieńcem i kagankiem w dłoni, obok globus, siedząca sowa i sygn. Grilich, srebro 25.55 g, 42 mm, Diakov 909.6, ciemna patyna
Numer: | 966 |
Opis: | ROSJA. Aleksander III, -medal nagrodowy za moralność i sukcesy w nauce, Aw: Popiersie carycy Marii Fiodorownej w prawo i napis w otoku, Rw: Stojąca na wprost kobieta w stroju antycznym z wieńcem i kagankiem w dłoni, obok globus, siedząca sowa i sygn. Grilich, srebro 25.55 g, 42 mm, Diakov 909.6, ciemna patyna |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 11-06-2011 |
Cena szacunkowa: | 750 zł |
Cena wywoławcza: | 600 zł |
Cena wylicytowana: | 800 zł |
Ilość odsłon: 1127