Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  MONETY ZAGRANICZNE
1140 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
25 kopiejek 1894, Petersburg, Bitkin 97, bardzo ładne, patyna
750 zł
1 150 zł
1141 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 rubli 1903 (A.P), Petersburg, złoto 8.59 g, Kazakov 267, wyśmienity stan zachowania, patyna
1 200 zł
1 250 zł
1142 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 rubli 1910 (З.Б), Petersburg, złoto 8.59 g, Kazakov 376, rzadki rocznik, piękne, patyna
I/I-
UNC/UNC-
5 000 zł
6 900 zł
1143 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 rubli 1910 (З.Б), Petersburg, złoto 8.59 g, Kazakov 376, rzadki rocznik, bardzo ładne, patyna
I/I-
UNC/UNC-
5 000 zł
6 900 zł
1144 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1898 АГ, Petersburg, złoto 4.30 g, Kazakov 109, wyśmienite, umyte, ale bardzo ładne
550 zł
580 zł
1145 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1899 AP, Petersburg, złoto 4.30 g, Kazakov 158, wyśmienite, patyna
550 zł
650 zł
1146 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1900 AP, Petersburg, złoto 4.30 g, Kazakov 203, wyśmienite, patyna
550 zł
700 zł
1147 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1902 AP, Petersburg, złoto 4.29 g, Kazakov 252, wyśmienite, patyna
550 zł
600 zł
1148 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1903 AP, Petersburg, złoto 4.29 g, Kazakov 268, wyśmienite, patyna
550 zł
580 zł
1149 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1904 AP, Petersburg, złoto 4.29 g, Kazakov 282, piękne, patyna
I/I-
UNC/UNC-
550 zł
630 zł
1150 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel koronacyjny 1896 (А.Г) Petersburg, Kazakov 53, bardzo ładnie zachowane
1 250 zł
2 400 zł
1151 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1897 **, Bruksela, Kazakov 81, rzadszy typ, bardzo ładny egzemplarz, patyna
250 zł
550 zł
1152 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
wycofane - fałszywy ! Jan III Sobieski medal jednostronny autorstwa St. R. Lewandowskiego 1915 r., Popiersie w prawo i napis wokoło JOANNES III SOBIESKI, napis pozi..
500 zł
wycofane
1153 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel pamiątkowy 1898 (А.Г), Petersburg, wybity z okazji odsłonięcia pomnika Aleksandra II w Moskwie, Bitkin 323, Kazakov 131, minimalna wada rantu, pięknie zachowany..
6 000 zł
11 500 zł
1154 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1900 (Ф.З), Petersburg, Kazakov 204
150 zł
460 zł
1155 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1911 (З.Б), Petersburg, Kazakov 395, rzadki
750 zł
850 zł
1156 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1912 (З.Б), Petersburg, Kazakov 416
200 zł
700 zł
1157 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel pamiątkowy 1912, Petersburg, wybity z okazji 100-lecia wojny ojczyźnianej, Kazakov 429, wyśmienicie zachowany, patyna
4 000 zł
4 900 zł
1158 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel pamiątkowy 1912, Petersburg, wybity z okazji 100-lecia wojny ojczyźnianej, Kazakov 429, piękny, delikatna patyna
3 000 zł
5 000 zł
1159 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel pamiątkowy 1912, Petersburg, wybity z okazji odsłonięcia pomnika Aleksandra III w Moskwie, Bitkin 330, Kazakov 430, piękny i bardzo rzadki, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
25 000 zł
46 000 zł