Aukcja 43 / 794

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Emil Bahrfeldt - Die Münzen und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, razem II tomy

Numer: 794
Opis: Emil Bahrfeldt - Die Münzen und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, razem II tomy; tom V - Münzen und Medaillen der Stadt Danzig, tom VI część 1 - Münzen und Medaillen der Stadt Thorn, brak części 2 (Elbląga), Gdańsk 1910, (tom V) oraz Gdańsk 1916 (tom VI), łącznie 256 stron, ilustracje i odnośniki do do innej literatury, jak Czapski, Chełmiński, Vossberg, Dannenberg, ale ładnie zachowane, twarda oprawa w płótno i marmurek, format A4
Stan: ,
Data sprzedaży: 05-06-2010
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Ilość odsłon: 1128