Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
528 POMORZE
Bogusław XIV 1620-1637, dukat dez daty,Szczecin, Aw: Postać księcia i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, złoto 3.41 g, Hildisch 290, gięty
6 000 zł
4 800 zł
529 POMORZE
Krystyna 1640-1654, półtalar 1642, Szczecin, srebro 13.99 g, Ahlström 22 (XR), ślad po zawieszce, ekstremalnie rzadki, patyna
10 000 zł
11 500 zł
530 POMORZE / Karol XI 1660-1697
dwudukat 1661, Szczecin, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, złoto 6.90 g, Ahlström 49 (XR), ekstremalnie rzadki, pięknie zachowa..
75 000 zł
81 000 zł
531 POMORZE / Karol XI 1660-1697
2/3 talara (gulden) 1687, Szczecin, Ahlström 108, Dav. 766, rysy w tle, patyna
1 750 zł
532 POMORZE / Karol XI 1660-1697
2/3 talara (gulden) 1690, Szczecin, Ahlström 114.b, Dav. 767, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
1 600 zł
1 280 zł
533 POMORZE / Karol XI 1660-1697
2/3 talara (gulden) 1697, Szczecin, Ahlström 122.a, Dav. 769
900 zł
534 POMORZE / Karol XI 1660-1697
1/3 talara (1/2 guldena) 1673, Szczecin, Ahlström 126, patyna
1 000 zł
1 100 zł
535 POMORZE / Karol XI 1660-1697
Adolf Fryderyk 1751-1771, 2/3 talara (gulden) 1763, Szczecin, Ahlström 240.a, Dav.772, piękny stan zachowania, patyna
3 500 zł
3 100 zł