Aukcja nr 38

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Jesteś w: A38  POLSKA  Wolne Miasto Gdańsk
684 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1927, Berlin, Koga, Parchimowicz 59 b, rzadszy rocznik, piękny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
1 050 zł
685 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1932, Berlin, Parchimowicz 60, bardzo ładne
400 zł
420 zł
686 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 57 a, moneta w pudełku GCN z certyfikatem MS 63, bardzo ładny egzemplarz
200 zł
220 zł
687 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 57 a, piękne
100 zł
240 zł
688 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów 1932, Berlin, Dorsz, Parchimowicz 58, piękne
100 zł
460 zł
689 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 55.c, rzadkie, moneta wybita stemplem lustrzanym, wyśmienity stan zachowania
1 500 zł
1 950 zł
690 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 55 a, piękny egzemplarz
100 zł
580 zł
691 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1928, Berlin, Parchimowicz 55 b, rzadszy rocznik
100 zł
140 zł
692 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów, 1932, Berlin, Flądra, Parchimowicz 56, bardzo ładne
100 zł
550 zł
693 Wolne Miasto Gdańsk
2 fenigi 1923, Berlin, Parchimowicz 54 a, patyna
100 zł
500 zł
694 Wolne Miasto Gdańsk
1 fenig 1926, Berlin, Parchimowicz 53 b, moneta w pudełku GCN z certyfikatem MS 66, wyśmienicie zachowana
200 zł
900 zł
695 Wolne Miasto Gdańsk
1 fenig 1937, Berlin, Parchimowicz 53 e, wyśmienity egzemplarz
100 zł
750 zł