Aukcja nr 36
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
1185 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1873, Petersburg, Bitkin 21, Fr. 163, złoto, lustro mennicze, pięknie zachowane, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 62 |
I UNC |
2 500 zł 3 200 zł
1186 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 rubel pomnikowy 1859, Petersburg, Bitkin 567, wybite stemplem zwykłym, bardzo ładnie zachowane |
II+/I- EF+/UNC- |
2 500 zł 3 600 zł
1187 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 rubel 1876, Petersburg, Bitkin 89, delikatna patyna |
500 zł 760 zł
1188 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 połtina 1859, Petersburg, odmiana z wąską koroną na rewersie, Bitkin 97, ładne lustro mennicze, piękny egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 050 zł
1189 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 53, ładnie zachowane, patyna |
II+ EF+ |
150 zł 240 zł
1190 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, lustro mennicze, ładnie zachowane, delikatna patyna |
I- UNC- |
250 zł 320 zł
1191 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek 1858 / î-Å, Petersburg, Bitkin 56, luksusowy stan zachowania, piękne lustro mennicze |
I UNC |
350 zł 780 zł
1192 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), rzadsze, bardzo ładne lustro mennicze, pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 420 zł
1193 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 20 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 58, ładnie zachowane |
II+ EF+ |
150 zł 320 zł
1194 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 20 kopiejek 1860, Petersburg, Bitkin 171, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
125 zł 110 zł
1195 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 20 kopiejek 1861, Petersburg, litery î-Å, Bitkin 173, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
125 zł |
1196 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 10 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 64, pięknie zachowane, ładne lustro mennicze, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
125 zł 600 zł
1197 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 10 kopiejek 1859, Petersburg, Bitkin 162, ładne lustro mennicze, bardzo ładnie zachowane, lekka patyna |
I- UNC- |
250 zł 380 zł
1198 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 10 kopiejek 1861, Petersburg, Bitkin - , nienotowana odmiana bez literek mincerza, rzadkie |
100 zł 130 zł
1199 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 zestaw 25 kopiejkówek z lat 1856, 1858, 1859 (2 sztuki), 1877 i 1878, Bitkin 54, 56, 131, 132, 154 i 156, łącznie 6 sztuk |
II/III+ |
250 zł 840 zł
1200 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 10 rubli 1894, Petersburg, Bitkin 23, Fr. 167, złoto 12.89 g, nieznaczne przytarcie awersu, ładna i efektowna moneta rzadko spotykana w handlu |
12 500 zł |
1201 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 5 rubli 1887, Petersburg, portret z długą brodą cara, Bitkin 25, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku GCN z certy- fikatem MS 61, bardzo ładna moneta z lustrem menniczym |
I- UNC- |
2 250 zł 1 800 zł
1202 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 5 rubli 1888, Petersburg, odmiana z długą brodą cara, Bitkin 27, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku GCN z certy- fikatem MS 63 |
I UNC |
2 500 zł 2 100 zł
1203 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 5 rubli 1889, Petersburg, krótka broda cara, bez liter A√ na szyi, Bitkin 33, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku GCN z certyfikatem MS 60 |
I- UNC- |
2 250 zł 1 800 zł
1204 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 5 rubli 1889, Petersburg, krótka broda cara, bez liter A√ na szyi, Bitkin 33, Fr. 168, złoto 6.46 g, bardzo ładny egzemplarz |
II+/I- EF+/UNC- |
2 000 zł |