Aukcja 36 / 1064

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  PLAKIETY

Matka Boska Częstochowska, plakieta mennicy warszawskiej niesygnowana, wykonana przez Stanisława Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz, 40x27 mm, plakieta oprawiona w oryginalną menniczą ramkę gipsową o wymiarach 80x68 mm, Strzałk.13, ramka nieco uszkodzona, rzadka

Numer: 1064
Opis: Matka Boska Częstochowska, plakieta mennicy warszawskiej niesygnowana, wykonana przez Stanisława Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz, 40x27 mm, plakieta oprawiona w oryginalną menniczą ramkę gipsową o wymiarach 80x68 mm, Strzałk.13, ramka nieco uszkodzona, rzadka
Stan: I-/II+, Nearly Uncirculated
Data sprzedaży: 26-05-2007
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 680 zł
Ilość odsłon: 1151