Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  ŚREDNIOWIECZE  WŁOCHY
Arezzo- republika, grosz XIII-XIVw., Aw: Stojący św. Donat z pastorałem i napis SA DONATVS, Rw: Kr.. Arezzo- republika, grosz XIII-XIVw., Aw: Stojący św. Donat z pastorałem i napis SA DONATVS, Rw: Kr..
117 WŁOCHY
Arezzo- republika, grosz XIII-XIVw., Aw: Stojący św. Donat z pastorałem i napis SA DONATVS, Rw: Krzyż i napis DE ANITIO, CNI XI.I.7, 1.64 g, patyna
150 zł
320 zł
Florencja- półgrosz XV w., Aw:  Lilia i napis FLORENTIA, Rw: Półpostać św. Jana Chrzciciela i napi.. Florencja- półgrosz XV w., Aw:  Lilia i napis FLORENTIA, Rw: Półpostać św. Jana Chrzciciela i napi..
118 WŁOCHY
Florencja- półgrosz XV w., Aw: Lilia i napis FLORENTIA, Rw: Półpostać św. Jana Chrzciciela i napis IOHANNES B, CNI XII.XVIII.14, 1.72 g
125 zł
700 zł
Lukka- grosz z imieniem cesarza Otto IV bity w latach 1209-1369, Aw: Monogram Ottona i napis OTTO .. Lukka- grosz z imieniem cesarza Otto IV bity w latach 1209-1369, Aw: Monogram Ottona i napis OTTO ..
119 WŁOCHY
Lukka- grosz z imieniem cesarza Otto IV bity w latach 1209-1369, Aw: Monogram Ottona i napis OTTO REX, Rw: Święte Oblicze na wprost i napis SVVLT DE LVCA, CNI XI.IV.4..
150 zł
880 zł
Mediolan, Barnaba i Galeazzo II Visconti 1354-1385, grosz, Aw: Herb Sforzów, wyżej orzeł cesarski .. Mediolan, Barnaba i Galeazzo II Visconti 1354-1385, grosz, Aw: Herb Sforzów, wyżej orzeł cesarski ..
120 WŁOCHY
Mediolan, Barnaba i Galeazzo II Visconti 1354-1385, grosz, Aw: Herb Sforzów, wyżej orzeł cesarski i napis BERNABOS 3 GALEAZ VICECOMITIS, Rw: Św. Ambroży siedzący na w..
350 zł
290 zł
Piza- republika, grosz z imieniem cesarza Fryderyka I bity w latach 1150-1312, Aw: Litera F i napi.. Piza- republika, grosz z imieniem cesarza Fryderyka I bity w latach 1150-1312, Aw: Litera F i napi..
121 WŁOCHY
Piza- republika, grosz z imieniem cesarza Fryderyka I bity w latach 1150-1312, Aw: Litera F i napis w otoku IMPERATOR, Rw: Poziomo PISA, w otoku CIVITAS, CNI XI.XVIII..
150 zł
680 zł
Piza- republika, grosz z Matką Boską, Aw:  Litera F i napis w otoku IMPERATOR, Rw: Matka Boska z D.. Piza- republika, grosz z Matką Boską, Aw:  Litera F i napis w otoku IMPERATOR, Rw: Matka Boska z D..
122 WŁOCHY
Piza- republika, grosz z Matką Boską, Aw: Litera F i napis w otoku IMPERATOR, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem i napis S MAR D PISIS, CNI XI.XVIII.11, 1.67 g
150 zł
440 zł
Siena- republika, grosz przed 1250, Aw: Litera S, po bokach dwukropki i napis SENAVETVS, Rw: Krzyż.. Siena- republika, grosz przed 1250, Aw: Litera S, po bokach dwukropki i napis SENAVETVS, Rw: Krzyż..
123 WŁOCHY
Siena- republika, grosz przed 1250, Aw: Litera S, po bokach dwukropki i napis SENAVETVS, Rw: Krzyż równoramienny i napis ALFAECIC, CNI XI.XXII.17, 1.75 g
150 zł
400 zł
Siena- republika, grosz po 1250, Aw: Litera S, po bokach dwukropki i napis SENAVETVS, Rw: Krzyż ró.. Siena- republika, grosz po 1250, Aw: Litera S, po bokach dwukropki i napis SENAVETVS, Rw: Krzyż ró..
124 WŁOCHY
Siena- republika, grosz po 1250, Aw: Litera S, po bokach dwukropki i napis SENAVETVS, Rw: Krzyż równoramienny i napis ALFAECIC, CNI XI.XXII.22, 1.69 g, patyna
150 zł
500 zł