Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA
dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349, minimalnie justowana, stara patyna dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349, minimalnie justowana, stara patyna
401 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349, minimalnie justowana, stara patyna
II+/II
EF+/EF
750 zł
600 zł
dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349, justowana, patyna dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349, justowana, patyna
402 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349, justowana, patyna
250 zł
320 zł
złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby duże, Plage 273, minimalnie justowana złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby duże, Plage 273, minimalnie justowana
403 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby duże, Plage 273, minimalnie justowana
300 zł
320 zł
złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby mniejsze, Plage 272, minimalnie justowana, patyna złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby mniejsze, Plage 272, minimalnie justowana, patyna
404 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby mniejsze, Plage 272, minimalnie justowana, patyna
250 zł
260 zł
złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby duże, Plage 273, wada tłoczenia, justowana złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby duże, Plage 273, wada tłoczenia, justowana
405 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, tarcza herbowa i herby duże, Plage 273, wada tłoczenia, justowana
200 zł
240 zł
złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty zwarte, Plage 274, minimalnie justowana, patyna złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty zwarte, Plage 274, minimalnie justowana, patyna
406 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty zwarte, Plage 274, minimalnie justowana, patyna
250 zł
340 zł
złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty rozstawione szeroko, Plage 276, justowana złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty rozstawione szeroko, Plage 276, justowana
407 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty rozstawione szeroko, Plage 276, justowana
125 zł
130 zł
złotówka próbna 1771, Warszawa, H-Cz. 3132 (R3), Plage 471, srebro, 2.51 g, gabinetowy stan zachow.. złotówka próbna 1771, Warszawa, H-Cz. 3132 (R3), Plage 471, srebro, 2.51 g, gabinetowy stan zachow..
408 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka próbna 1771, Warszawa, H-Cz. 3132 (R3), Plage 471, srebro, 2.51 g, gabinetowy stan zachowania z piękną starą patyną
4 000 zł
6 400 zł
złotówka próbna 1771, Warszawa, H-Cz. 3132 (R3), Plage 471, srebro, 2.32 g, ciemna patyna złotówka próbna 1771, Warszawa, H-Cz. 3132 (R3), Plage 471, srebro, 2.32 g, ciemna patyna
409 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka próbna 1771, Warszawa, H-Cz. 3132 (R3), Plage 471, srebro, 2.32 g, ciemna patyna
1 500 zł
3 000 zł
złotówka 1783, Warszawa, Plage 291, bardzo rzadka moneta wyceniona w cenniku Berezowskiego na 15 z.. złotówka 1783, Warszawa, Plage 291, bardzo rzadka moneta wyceniona w cenniku Berezowskiego na 15 z..
410 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1783, Warszawa, Plage 291, bardzo rzadka moneta wyceniona w cenniku Berezowskiego na 15 złotych
IV
F
150 zł
320 zł
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, patyna złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, patyna
411 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, patyna
150 zł
180 zł
złotówka 1788, Warszawa, Plage 296, justowana złotówka 1788, Warszawa, Plage 296, justowana
412 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1788, Warszawa, Plage 296, justowana
200 zł
200 zł
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, drobna wada blachy, złocista patyna złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, drobna wada blachy, złocista patyna
413 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, drobna wada blachy, złocista patyna
125 zł
złotówka 1791, Warszawa, Plage 299 złotówka 1791, Warszawa, Plage 299
414 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1791, Warszawa, Plage 299
200 zł
220 zł
złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, minimalnie justowana, piękny blask menniczy, stara patyna złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, minimalnie justowana, piękny blask menniczy, stara patyna
415 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, minimalnie justowana, piękny blask menniczy, stara patyna
800 zł
850 zł
złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, minimalna wada tłoczenia złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, minimalna wada tłoczenia
416 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, minimalna wada tłoczenia
150 zł
120 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, rok zwarty, bez kropki po roku, tarcza herbowa mała, .. 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, rok zwarty, bez kropki po roku, tarcza herbowa mała, ..
417 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, rok zwarty, bez kropki po roku, tarcza herbowa mała, Plage 243, drobna wada tłoczenia
150 zł
120 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, po dacie kropka, tarc.. 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, po dacie kropka, tarc..
418 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, po dacie kropka, tarcza herbowa duża, Plage 244
125 zł
210 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, po dacie kropka, Plag.. 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, po dacie kropka, Plag..
419 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, po dacie kropka, Plage 242, drobna wada tłoczenia
100 zł
80 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 245, drobna wada tłoczenia, patyna 2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 245, drobna wada tłoczenia, patyna
420 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 245, drobna wada tłoczenia, patyna
100 zł