Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  ODZNACZENIA I ODZNAKI  ROSJA
Krzyż Virtuti Militari IV klasa za stłumienie Powstania Listopadowego, krzyż z miedzi złocony grub.. Krzyż Virtuti Militari IV klasa za stłumienie Powstania Listopadowego, krzyż z miedzi złocony grub..
957 ROSJA
Krzyż Virtuti Militari IV klasa za stłumienie Powstania Listopadowego, krzyż z miedzi złocony grubą złotą folią, w środku srebrny Orzeł polski, emalia czarna, 30 x 30..
4 000 zł
3 200 zł
medal nagrodowy za stłumienie powstanie na Węgrzech i w Siedmiogrodzie w 1849 roku, srebro, 29 mm,.. medal nagrodowy za stłumienie powstanie na Węgrzech i w Siedmiogrodzie w 1849 roku, srebro, 29 mm,..
958 ROSJA
medal nagrodowy za stłumienie powstanie na Węgrzech i w Siedmiogrodzie w 1849 roku, srebro, 29 mm, Peters s. 122, rzadki i ciekawy medal z okresu Wiosny Ludów, zdjęci..
100 zł
140 zł
medal nagrodowy 1859 Za Podbój Czeczenii i Dagestanu, srebro, 28 mm, Czepurnow 597 medal nagrodowy 1859 Za Podbój Czeczenii i Dagestanu, srebro, 28 mm, Czepurnow 597
959 ROSJA
medal nagrodowy 1859 Za Podbój Czeczenii i Dagestanu, srebro, 28 mm, Czepurnow 597
300 zł
370 zł
medal nagrodowy Za Podbój Zachodniego Kaukazu 1859-1864, sygnowany, srebro, 28 mm, Czepurnow 654 medal nagrodowy Za Podbój Zachodniego Kaukazu 1859-1864, sygnowany, srebro, 28 mm, Czepurnow 654
960 ROSJA
medal nagrodowy Za Podbój Zachodniego Kaukazu 1859-1864, sygnowany, srebro, 28 mm, Czepurnow 654
150 zł
450 zł
medal Za Prace Nad Reformą Ziemską w Królestwie Polskim, sygnowany P H K (Mikołaj Kozin), złoto, 2.. medal Za Prace Nad Reformą Ziemską w Królestwie Polskim, sygnowany P H K (Mikołaj Kozin), złoto, 2..
961 ROSJA
medal Za Prace Nad Reformą Ziemską w Królestwie Polskim, sygnowany P H K (Mikołaj Kozin), złoto, 26.34 g, 28 mm, wykonano 100 sztuk, Czepurnow 674, bardzo rzadki
6 000 zł
20 000 zł
medal Na Uwłaszczenie Chłopów w Królestwie Polskim w 1864, sygnowany, cyna, 37 mm, H-Cz. 6757, Cze.. medal Na Uwłaszczenie Chłopów w Królestwie Polskim w 1864, sygnowany, cyna, 37 mm, H-Cz. 6757, Cze..
962 ROSJA
medal Na Uwłaszczenie Chłopów w Królestwie Polskim w 1864, sygnowany, cyna, 37 mm, H-Cz. 6757, Czepurnow 676
100 zł
160 zł
zestaw medali: 1. medal dla upamiętnienia panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro, 28 mm, Czepu.. zestaw medali: 1. medal dla upamiętnienia panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro, 28 mm, Czepu..
963 ROSJA
zestaw medali: 1. medal dla upamiętnienia panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro, 28 mm, Czepurnow 911, 2. medal na pamiątkę wojny rosyjsko-japońskiej 1904-1905, ..
II/III+
100 zł
170 zł
964 ROSJA
zestaw medali: 1. medal dla upamiętnienia panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro, 28 mm, Czepurnow 911, medal na pamiątkę 100-lecia Wojny Ojczyźnianej 1812-1912, ..
125 zł
190 zł
medal Za Pierwszy Powszechny Spis 1897, ciemny brąz, 29 mm, Czepurnow 926 medal Za Pierwszy Powszechny Spis 1897, ciemny brąz, 29 mm, Czepurnow 926
965 ROSJA
medal Za Pierwszy Powszechny Spis 1897, ciemny brąz, 29 mm, Czepurnow 926
100 zł