Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MONETY OBCE  NIEMCY
Aleksander Karol 1834-1863, talar 1862, Berlin, Thun 6, drobne uszkodzenie rantu Aleksander Karol 1834-1863, talar 1862, Berlin, Thun 6, drobne uszkodzenie rantu
863 NIEMCY / ANHALT-BERNBURG
Aleksander Karol 1834-1863, talar 1862, Berlin, Thun 6, drobne uszkodzenie rantu
150 zł
180 zł
Fryderyk I 1871-1904, 20 marek 1901, Berlin, J. 181, Fr. 3749, złoto, 7.94 g, moneta wybita z okaz.. Fryderyk I 1871-1904, 20 marek 1901, Berlin, J. 181, Fr. 3749, złoto, 7.94 g, moneta wybita z okaz..
864 NIEMCY / ANHALT-BERNBURG
Fryderyk I 1871-1904, 20 marek 1901, Berlin, J. 181, Fr. 3749, złoto, 7.94 g, moneta wybita z okazji 25 rocznicy panowania księcia, rzadkie
3 200 zł
4 400 zł
Joachim I 1513-1535, grosz 1532, Stendal, Bahr. 239 b, Neumann 5.33 b, patyna Joachim I 1513-1535, grosz 1532, Stendal, Bahr. 239 b, Neumann 5.33 b, patyna
865 NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY
Joachim I 1513-1535, grosz 1532, Stendal, Bahr. 239 b, Neumann 5.33 b, patyna
200 zł
230 zł
Joachim II 1535-1571, grosz 1542, Stendal, Bahr. 338, Neumann 6.11.b, patyna Joachim II 1535-1571, grosz 1542, Stendal, Bahr. 338, Neumann 6.11.b, patyna
866 NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY
Joachim II 1535-1571, grosz 1542, Stendal, Bahr. 338, Neumann 6.11.b, patyna
200 zł
440 zł
Wilhelm I 1861-1888, talar 1861, Berlin, Thun 265 Wilhelm I 1861-1888, talar 1861, Berlin, Thun 265
867 NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY
Wilhelm I 1861-1888, talar 1861, Berlin, Thun 265
150 zł
120 zł
Fryderyk III 1888, 5 marek 1888, Berlin, J. 99, patyna Fryderyk III 1888, 5 marek 1888, Berlin, J. 99, patyna
868 NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY
Fryderyk III 1888, 5 marek 1888, Berlin, J. 99, patyna
250 zł
460 zł
2 marki 1888, Berlin, J. 98 2 marki 1888, Berlin, J. 98
869 NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY
2 marki 1888, Berlin, J. 98
175 zł
180 zł
Wilhelm II 1888-1918, 5 marek 1901, Berlin, J. 106, wybite dla uczczenia 200-lecia Królestwa Prus Wilhelm II 1888-1918, 5 marek 1901, Berlin, J. 106, wybite dla uczczenia 200-lecia Królestwa Prus
870 NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY
Wilhelm II 1888-1918, 5 marek 1901, Berlin, J. 106, wybite dla uczczenia 200-lecia Królestwa Prus
150 zł
190 zł
3 marki 1910, Berlin, J. 107, wybite na 100-lecie Uniwersytetu w Berlinie 3 marki 1910, Berlin, J. 107, wybite na 100-lecie Uniwersytetu w Berlinie
871 NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY
3 marki 1910, Berlin, J. 107, wybite na 100-lecie Uniwersytetu w Berlinie
200 zł
210 zł
3 marki 1911, Berlin, J. 108, wybite na 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu 3 marki 1911, Berlin, J. 108, wybite na 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu
872 NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY
3 marki 1911, Berlin, J. 108, wybite na 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu
150 zł
140 zł
873 NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY
150 zł
130 zł
36 grotów 1859, Brema, A.K.S. 1 36 grotów 1859, Brema, A.K.S. 1
874 NIEMCY / BREMA
36 grotów 1859, Brema, A.K.S. 1
175 zł
160 zł
20 marek 1906, Hamburg, J. 205, Fr. 3773, złoto, 7,93 g, minimalne uszkodzenie rantu, rzadkie 20 marek 1906, Hamburg, J. 205, Fr. 3773, złoto, 7,93 g, minimalne uszkodzenie rantu, rzadkie
875 NIEMCY / BREMA
20 marek 1906, Hamburg, J. 205, Fr. 3773, złoto, 7,93 g, minimalne uszkodzenie rantu, rzadkie
3 000 zł
3 450 zł
2 marki 1904, Hamburg, J. 59 2 marki 1904, Hamburg, J. 59
876 NIEMCY / BREMA
2 marki 1904, Hamburg, J. 59
350 zł
280 zł
Wilhelm 1830-1884, 20 marek 1875, Berlin, J. 203, Fr. 3775, złoto, 7,90 g, rzadkie Wilhelm 1830-1884, 20 marek 1875, Berlin, J. 203, Fr. 3775, złoto, 7,90 g, rzadkie
877 NIEMCY / BRUNSZWIK LUNEBURG
Wilhelm 1830-1884, 20 marek 1875, Berlin, J. 203, Fr. 3775, złoto, 7,90 g, rzadkie
2 000 zł
2 650 zł
dukat 1634, Frankfurt, Aw: Ukoronowany Orzeł w tarczy i napis wokoło, Rw: Napis w ozdobnej tarczy,.. dukat 1634, Frankfurt, Aw: Ukoronowany Orzeł w tarczy i napis wokoło, Rw: Napis w ozdobnej tarczy,..
878 NIEMCY / FRANKFURT
dukat 1634, Frankfurt, Aw: Ukoronowany Orzeł w tarczy i napis wokoło, Rw: Napis w ozdobnej tarczy, Fr. 972, Joseph i Fellner 408 b, złoto, 3,41 g
1 200 zł
1 150 zł
2 talary 1866, Frankfurt, Thun 145 2 talary 1866, Frankfurt, Thun 145
879 NIEMCY / FRANKFURT
2 talary 1866, Frankfurt, Thun 145
300 zł
350 zł
Ludwik III 1848-1877, 2 marki 1877, Darmstadt, J. 66 Ludwik III 1848-1877, 2 marki 1877, Darmstadt, J. 66
880 NIEMCY / HESJA
Ludwik III 1848-1877, 2 marki 1877, Darmstadt, J. 66
III-
VF-
200 zł
210 zł
Ludwik IV 1877-1892, 10 marek 1879, Darmstadt, J. 219, Fr. 3789, złoto, 3,93 g Ludwik IV 1877-1892, 10 marek 1879, Darmstadt, J. 219, Fr. 3789, złoto, 3,93 g
881 NIEMCY / HESJA
Ludwik IV 1877-1892, 10 marek 1879, Darmstadt, J. 219, Fr. 3789, złoto, 3,93 g
1 000 zł
940 zł
Ernest Ludwik 1892-1918, 10 marek 1896, Berlin, J. 224, Fr. 3797, złoto, 3,95 g Ernest Ludwik 1892-1918, 10 marek 1896, Berlin, J. 224, Fr. 3797, złoto, 3,95 g
882 NIEMCY / HESJA
Ernest Ludwik 1892-1918, 10 marek 1896, Berlin, J. 224, Fr. 3797, złoto, 3,95 g
1 000 zł
1 700 zł