Aukcja nr 25
USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
855 | ERYTREA Umberto I 1889-1900, 2 liry 1890, Rzym, K.M. 3, rysy w tle, patyna |
II- EF- |
200 zł 290 zł
856 | FRANCJA I Republika 1793-1794, 6 liwrów 1793, Paryż, K.M. 124.1 |
400 zł 380 zł
857 | FRANCJA II Republika 1848-1852, 5 franków 1850, Paryż, K.M. 6.1 |
I- UNC- |
200 zł 350 zł
858 | JAPONIA zestaw dwóch srebrnych monet datowanych na lata 1868-1869, (ichibu gin o wadze 8,53 g oraz isshu gin o wadze 1,92 g) epoka Meiji, razem 2 sztuki |
I UNC |
150 zł 170 zł
859 | MALEZJA - kolonia brytyjska 50 centów 1900, Birmingham, K.M. 13 |
II- EF- |
150 zł 160 zł
860 | NIDERLANDY rijksdalder 1619, West Fryzja, Delm. 940, Dav. 4842, patyna |
II- EF- |
200 zł 160 zł
861 | NIDERLANDY Królestwo Holandii, Willem I 1813-1840, dukat 1828 Bruksela, Delm. 1189, Fr. 332, złoto, 3.50 g, rzadki |
II+ EF+ |
350 zł 520 zł
862 | NIDERLANDY Wilhelmina 1890-1848, 5 guldenów 1912, Utrecht, Delm. 1236, Fr. 350, złoto, 3.35 g |
200 zł 270 zł
863 | NIEMCY / ANHALT-BERNBURG Aleksander Karol 1834-1863, talar 1862, Berlin, Thun 6, drobne uszkodzenie rantu |
II+ EF+ |
150 zł 180 zł
864 | NIEMCY / ANHALT-BERNBURG Fryderyk I 1871-1904, 20 marek 1901, Berlin, J. 181, Fr. 3749, złoto, 7.94 g, moneta wybita z okazji 25 rocznicy panowania księcia, rzadkie |
II- EF- |
3 200 zł 4 400 zł
865 | NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY Joachim I 1513-1535, grosz 1532, Stendal, Bahr. 239 b, Neumann 5.33 b, patyna |
200 zł 230 zł
866 | NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY Joachim II 1535-1571, grosz 1542, Stendal, Bahr. 338, Neumann 6.11.b, patyna |
200 zł 440 zł
867 | NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY Wilhelm I 1861-1888, talar 1861, Berlin, Thun 265 |
I- UNC- |
150 zł 120 zł
868 | NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY Fryderyk III 1888, 5 marek 1888, Berlin, J. 99, patyna |
I- UNC- |
250 zł 460 zł
869 | NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY 2 marki 1888, Berlin, J. 98 |
II+ EF+ |
175 zł 180 zł
870 | NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY Wilhelm II 1888-1918, 5 marek 1901, Berlin, J. 106, wybite dla uczczenia 200-lecia Królestwa Prus |
I UNC |
150 zł 190 zł
871 | NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY 3 marki 1910, Berlin, J. 107, wybite na 100-lecie Uniwersytetu w Berlinie |
I UNC |
200 zł 210 zł
872 | NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY 3 marki 1911, Berlin, J. 108, wybite na 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu |
I UNC |
150 zł 140 zł
873 | NIEMCY / BRANDENBURGIA - PRUSY 3 marki 1911, Berlin, J. 108, wybite na 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu |
I- UNC- |
150 zł 130 zł
874 | NIEMCY / BREMA 36 grotów 1859, Brema, A.K.S. 1 |
II+ EF+ |
175 zł 160 zł