Aukcja nr 24

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
952 F. Jaworski- Medaliony polskie- Zbiór rodziny Przybysławskich, 150 str., 21 tablic (odbitka kserograficzna), Lwów b. r., twarda oprawa
350 zł
280 zł
953 B. Koehne Zeitschrifte für Munz-, Siegel- und Wappenkunst, str. 327- 373, 4 tablice, fragment dużej całości, twarda oprawa
80 zł
954 T. Lipiński- Miscellanea numizmatyczne, 34 str. (brak 4 stron), 1 tablica, Warszawa 1847, twarda oprawa, egzemplarz z kolekcji M. Kirmisa
80 zł
64 zł
955 K. Plage -Monety bite w miedzi za panowania Stanisława Augusta, 32 str., 18 tablic, Warszawa 1897, oprawa kartonowa
250 zł
460 zł
956 K. Stronczyński- Pieniądze Piastów.. 96 str., 6 tablic Warszawa 1847, mały fragment całości, twarda oprawa
60 zł
48 zł
957 J. Tyszkiewicz -Guide de l'amateur de monnaies polonaises avec les prix actuels de toutes les picees 1506 a 1795, 72 str., Poznań 1890, oprawa półskórek
200 zł
958 A. Waga -Nazwiska monet u różnych narodów, 113 str., Warszawa 1850, twarda oprawa półskórek
150 zł
959 J. Więcek- Sebastian Dadler medalier gdański XVII wieku, 147 str., 54 tablice, Gdańsk 1962, oprawa kartonowa z obwolutą
250 zł
320 zł
960 W. Wittyg -Znaki pieczętne (gmerki) mieszczan w Polsce w XVI i zaraniu XVII wieku, 175 str., Kraków 1907, półskórek
150 zł