Aukcja nr 23
USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
820 | pierwsza odznaka pamiątkowa 6 pułku piechoty Legionów Piłsudskiego, mosiężna blacha ciemno oksydowana, 41.0 x 36.0 mm, na nakrętce sygnatura S. SOBCZYK LWÓW MOCHNACKI.. |
I- UNC- |
300 zł 560 zł
821 | oficerska odznaka 51 pułku piechoty Strzelców Kresowych, tombak złocony, 46.5 x 38.0 mm, pokryty białą, niebieską i czerwoną emalią, na nakrętce sygnatura B. SZULECKI.. |
I/II UNC/EF |
400 zł 700 zł
822 | odznaka pamiątkowa byłych żołnierzy 1 pułku artylerii ciężkiej, który w 1921 roku wszedł w skład 2 pułku artylerii ciężkiej jako 1 dywizjon, mosiądz, 38.0 x 38.0 mm, .. |
300 zł 880 zł
823 | oficerska odznaka 2 batalionu łączności z Jarosławia, biały metal złocony, 41.0 x 41.0 mm, pokryty niebieską i czarną emalią, rzadka, bardzo ładnie zaprojektowana i w.. |
I- UNC- |
400 zł 660 zł
824 | odznaka oficerska 5 batalionu sanitarnego, srebro 45.0 x 45.0 mm, pokryte czerwoną i niebieską emalią, na odwrocie punca srebra oraz wytwórcy J. WALENTA KRAKÓW, na na.. |
I- UNC- |
450 zł 720 zł
825 | odznaka pamiątkowa 1 pułku samochodowego (lata 60-te), brąz pokryty czarną i białą emalią, na nakrętce sygnatura ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE BR.GRABSKI ŁÓDŹ KPT. POGONOWSKIEG.. |
20 zł |
826 | odznaka pamiątkowa Zjazdu Literatów Polskich, Aw: Orzeł z tarczą z napisem GACZ, data 1930 i złota III, Rw: Wygrawerowany napis RODZIEWICZÓWNA MARJA ZJAZD 15 WRZEŚNIA.. |
350 zł |
827 | ROSJA odznaka pamiątkowa Cesarskiego Towarzystwa Technicznego 1894 r, z nazwiskiem W. A. Adamowicza, Aw: Rzymska liczba XXV pod nią data 1894 i napis w otoku, Rw: Nazwisko .. |
600 zł |