Aukcja nr 23

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  ODZNAKI I ODZNACZENIA
pierwsza odznaka pamiątkowa 6 pułku piechoty Legionów Piłsudskiego, mosiężna blacha ciemno oksydow..
820 pierwsza odznaka pamiątkowa 6 pułku piechoty Legionów Piłsudskiego, mosiężna blacha ciemno oksydowana, 41.0 x 36.0 mm, na nakrętce sygnatura S. SOBCZYK LWÓW MOCHNACKI.. I-
300 zł
560 zł
oficerska odznaka 51 pułku piechoty Strzelców Kresowych, tombak złocony, 46.5 x 38.0 mm, pokryty b..
821 oficerska odznaka 51 pułku piechoty Strzelców Kresowych, tombak złocony, 46.5 x 38.0 mm, pokryty białą, niebieską i czerwoną emalią, na nakrętce sygnatura B. SZULECKI.. I/II
UNC/EF
400 zł
700 zł
odznaka pamiątkowa byłych żołnierzy 1 pułku artylerii ciężkiej, który w 1921 roku wszedł w skład 2..
822 odznaka pamiątkowa byłych żołnierzy 1 pułku artylerii ciężkiej, który w 1921 roku wszedł w skład 2 pułku artylerii ciężkiej jako 1 dywizjon, mosiądz, 38.0 x 38.0 mm, .. II
300 zł
880 zł
oficerska odznaka 2 batalionu łączności z Jarosławia, biały metal złocony, 41.0 x 41.0 mm, pokryty..
823 oficerska odznaka 2 batalionu łączności z Jarosławia, biały metal złocony, 41.0 x 41.0 mm, pokryty niebieską i czarną emalią, rzadka, bardzo ładnie zaprojektowana i w.. I-
400 zł
660 zł
odznaka oficerska 5 batalionu sanitarnego, srebro 45.0 x 45.0 mm, pokryte czerwoną i niebieską ema..
824 odznaka oficerska 5 batalionu sanitarnego, srebro 45.0 x 45.0 mm, pokryte czerwoną i niebieską emalią, na odwrocie punca srebra oraz wytwórcy J. WALENTA KRAKÓW, na na.. I-
450 zł
720 zł
825 odznaka pamiątkowa 1 pułku samochodowego (lata 60-te), brąz pokryty czarną i białą emalią, na nakrętce sygnatura ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE BR.GRABSKI ŁÓDŹ KPT. POGONOWSKIEG.. II
20 zł
odznaka pamiątkowa Zjazdu Literatów Polskich, Aw: Orzeł z tarczą z napisem GACZ, data 1930 i złota.. odznaka pamiątkowa Zjazdu Literatów Polskich, Aw: Orzeł z tarczą z napisem GACZ, data 1930 i złota..
826 odznaka pamiątkowa Zjazdu Literatów Polskich, Aw: Orzeł z tarczą z napisem GACZ, data 1930 i złota III, Rw: Wygrawerowany napis RODZIEWICZÓWNA MARJA ZJAZD 15 WRZEŚNIA.. II
350 zł
odznaka pamiątkowa Cesarskiego Towarzystwa Technicznego 1894 r, z nazwiskiem W. A. Adamowicza, Aw:.. odznaka pamiątkowa Cesarskiego Towarzystwa Technicznego 1894 r, z nazwiskiem W. A. Adamowicza, Aw:..
827 ROSJA
odznaka pamiątkowa Cesarskiego Towarzystwa Technicznego 1894 r, z nazwiskiem W. A. Adamowicza, Aw: Rzymska liczba XXV pod nią data 1894 i napis w otoku, Rw: Nazwisko ..
600 zł