Aukcja nr 23

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  MEDALE
papież Jan Paweł II- I Pielgrzymka do Polski- medal autorstwa Stanisławy Wątróbskiej 1979 r., Aw: .. papież Jan Paweł II- I Pielgrzymka do Polski- medal autorstwa Stanisławy Wątróbskiej 1979 r., Aw: ..
783 POLSKA
papież Jan Paweł II- I Pielgrzymka do Polski- medal autorstwa Stanisławy Wątróbskiej 1979 r., Aw: Popiersie papieża w lewo i napis w otoku, sygn. SW, Rw: Matka Boska ..
1 600 zł
1 650 zł
medal wybity z okazji rocznicy 60-tych urodzin papieża Jana Pawła II, 1980 r., Aw: Popiersie trzy .. medal wybity z okazji rocznicy 60-tych urodzin papieża Jana Pawła II, 1980 r., Aw: Popiersie trzy ..
784 POLSKA
medal wybity z okazji rocznicy 60-tych urodzin papieża Jana Pawła II, 1980 r., Aw: Popiersie trzy czwarte w prawo i napis w otoku PAPST JOHANNES PAUL II ZUM 60.GEBURT..
St. Lustrz.
300 zł
380 zł
medal satyryczny na angielski Parlament- XVIII w., Aw: Połączone dwie głowy jedna w birecie, druga.. medal satyryczny na angielski Parlament- XVIII w., Aw: Połączone dwie głowy jedna w birecie, druga..
785 ANGLIA
medal satyryczny na angielski Parlament- XVIII w., Aw: Połączone dwie głowy jedna w birecie, druga w kaptu- rze i napis w otoku O WHY SO FICKLE, Rw: Połączone siedem ..
150 zł
120 zł
zestaw 91 medali ilustrujących znane i wybitne postacie z całego świata; z Polaków jest Kościuszko..
786 FRANCJA
zestaw 91 medali ilustrujących znane i wybitne postacie z całego świata; z Polaków jest Kościuszko i Kopernik, Aw: Portret opisanej osobistości, Rw: Poziomo daty urod..
15 000 zł
13 500 zł
Piotra Biron- założenie gimnazjum w Mitawie 1775 r.- medal autorstwa Nikolausa Georgi, Aw: Popiers.. Piotra Biron- założenie gimnazjum w Mitawie 1775 r.- medal autorstwa Nikolausa Georgi, Aw: Popiers..
787 KURLANDIA
Piotra Biron- założenie gimnazjum w Mitawie 1775 r.- medal autorstwa Nikolausa Georgi, Aw: Popiersie księ- cia w zbroi i płaszczu w prawo i napis w otoku, pod popiers..
1 500 zł
1 200 zł
medal religijny autorstwa Sebastiana Dadlera 1635 r., Aw: W wieńcu z obłoków Dziecię Jezus z jabłk.. medal religijny autorstwa Sebastiana Dadlera 1635 r., Aw: W wieńcu z obłoków Dziecię Jezus z jabłk..
788 NIEMCY
medal religijny autorstwa Sebastiana Dadlera 1635 r., Aw: W wieńcu z obłoków Dziecię Jezus z jabłkiem królewskim i ręką w geście błogosławieństwa, napis w otoku IESVS..
1 500 zł
medal zaślubinowy carewicza Aleksandra z Marią Aleksandrowną- księżniczką hesko-darmsztadzką i reń.. medal zaślubinowy carewicza Aleksandra z Marią Aleksandrowną- księżniczką hesko-darmsztadzką i reń..
789 ROSJA
medal zaślubinowy carewicza Aleksandra z Marią Aleksandrowną- księżniczką hesko-darmsztadzką i reńską 1841 r., sygn. H. Gube, Aw: Popiersia pary wielkoksiążęcej w lew..
1 500 zł
2 300 zł
medal za nienaganną służbę w policji, Aw: Popiersie Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Napis .. medal za nienaganną służbę w policji, Aw: Popiersie Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Napis ..
790 ROSJA
medal za nienaganną służbę w policji, Aw: Popiersie Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Napis pozio- my, wokół ozdobny wieniec i uszko do zawieszenia, Czepurnow 9..
300 zł
330 zł
medal na przyjaźn rosyjsko-ormiańską, sygn. Żakard 1915 r., Aw: Ozdobny krzyż ormiański i napis ro.. medal na przyjaźn rosyjsko-ormiańską, sygn. Żakard 1915 r., Aw: Ozdobny krzyż ormiański i napis ro..
791 ROSJA
medal na przyjaźn rosyjsko-ormiańską, sygn. Żakard 1915 r., Aw: Ozdobny krzyż ormiański i napis rosyjski, dalej napis ormiański, Rw: Pod szerokim Orłem Rosyjskim napi..
150 zł
170 zł
Jerzy Wilhelm Brzeski- medal autorstwa Samuela Kollera wybity w 1675 roku z okazji śmierci ostatni.. Jerzy Wilhelm Brzeski- medal autorstwa Samuela Kollera wybity w 1675 roku z okazji śmierci ostatni..
792 ŚLĄSK
Jerzy Wilhelm Brzeski- medal autorstwa Samuela Kollera wybity w 1675 roku z okazji śmierci ostatniego Piasta, Aw: Popiersie księcia w zbroi, z długimi włosami i napis..
1 500 zł
Jerzy Wilhelm Brzeski- medal autorstwa Samuela Kollera wybity w 1675 roku z okazji śmierci księcia.. Jerzy Wilhelm Brzeski- medal autorstwa Samuela Kollera wybity w 1675 roku z okazji śmierci księcia..
793 ŚLĄSK
Jerzy Wilhelm Brzeski- medal autorstwa Samuela Kollera wybity w 1675 roku z okazji śmierci księcia, Aw. i Rw. j.w., Więcek 29, F.u.S.1981, srebro 32 x 29 mm, 8.59 g, ..
1 200 zł