Aukcja nr 21

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  POLSKA  Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, Plage 303, Fr. 111, złoto, 3.85 g 3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, Plage 303, Fr. 111, złoto, 3.85 g
516 Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, Plage 303, Fr. 111, złoto, 3.85 g
900 zł
1 250 zł
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, Plage 305, Fr. 111, złoto, 3.90 g, drobne uszkodzenia na tl.. 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, Plage 305, Fr. 111, złoto, 3.90 g, drobne uszkodzenia na tl..
517 Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, Plage 305, Fr. 111, złoto, 3.90 g, drobne uszkodzenia na tle rewersu
900 zł
720 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313
518 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313
200 zł
470 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, patyna 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, patyna
519 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, patyna
200 zł
220 zł
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327
520 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327
150 zł
260 zł
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, Plage 368 3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, Plage 368
521 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, Plage 368
100 zł
130 zł
522 Zabór rosyjski
zestaw monet 30 kopiejek = 2 złote 1836 Warszawa i 15 kopiejek = 1 złoty 1839 Petersburg, razem 2 sztuki
100 zł
110 zł
523 Zabór rosyjski
zestaw monet z mennicy warszawskiej 25 kopiejek = 50 groszy 1842 i 1846, razem 2 sztuki
125 zł
180 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385
524 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385
80 zł
85 zł
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396
525 Zabór rosyjski
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396
80 zł
130 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, odmiana z kreską ułamkową w napisie 60 3/4, Plage 416, ładne 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, odmiana z kreską ułamkową w napisie 60 3/4, Plage 416, ładne
526 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, odmiana z kreską ułamkową w napisie 60 3/4, Plage 416, ładne
300 zł
240 zł
20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, patyna, rzadkie 20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, patyna, rzadkie
527 Zabór rosyjski
20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, patyna, rzadkie
150 zł
1 100 zł
10 kopiejek 1855, Warszawa, Plage 458, rzadka i ładnie zachowana moneta 10 kopiejek 1855, Warszawa, Plage 458, rzadka i ładnie zachowana moneta
528 Zabór rosyjski
10 kopiejek 1855, Warszawa, Plage 458, rzadka i ładnie zachowana moneta
600 zł
1 050 zł
3 kopiejki 1857, Warszawa, Plage 471, bardzo rzadka moneta z ładną, starą patyną 3 kopiejki 1857, Warszawa, Plage 471, bardzo rzadka moneta z ładną, starą patyną
529 Zabór rosyjski
3 kopiejki 1857, Warszawa, Plage 471, bardzo rzadka moneta z ładną, starą patyną
300 zł
540 zł
3 kopiejki 1863, Warszawa, Plage 478 3 kopiejki 1863, Warszawa, Plage 478
530 Zabór rosyjski
3 kopiejki 1863, Warszawa, Plage 478
150 zł
420 zł
2 kopiejki 1861, Warszawa, Plage 492, ciemna patyna 2 kopiejki 1861, Warszawa, Plage 492, ciemna patyna
531 Zabór rosyjski
2 kopiejki 1861, Warszawa, Plage 492, ciemna patyna
100 zł
160 zł
kopiejka 1858, Warszawa, Plage 503 kopiejka 1858, Warszawa, Plage 503
532 Zabór rosyjski
kopiejka 1858, Warszawa, Plage 503
75 zł
220 zł
533 Zabór rosyjski
zestaw monet z mennicy warszawskiej- dienieżki 1851 i 1853, razem 2 sztuki
100 zł
200 zł
534 Zabór rosyjski
zestaw monet z mennicy warszawskiej- dienieżka 1857 i połuszka 1852, razem 2 sztuki
100 zł
220 zł
połuszka 1853, Warszawa, Plage 534, bardzo ładny i rzadki egzemplarz, patyna połuszka 1853, Warszawa, Plage 534, bardzo ładny i rzadki egzemplarz, patyna
535 Zabór rosyjski
połuszka 1853, Warszawa, Plage 534, bardzo ładny i rzadki egzemplarz, patyna
500 zł
680 zł