Aukcja 20 / 898

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Jesteś w: A20  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Holtzeya dla uczczenia Konstytucji 3 Maja wybity w 1791 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu z liści dębowych i napis w otoku: STANISLAUS AUGUSTUS..., Rw: Glob z herbami Polski, Litwy i Ponia- towskich, z prawej stojący Geniusz, napis u góry TERRORE- LIBERA, w odcinku sygn. I.G. HOLTZEY i napis: EX PERHONORIFICO...H-Cz.3326 R2, srebro 45 mm, 25.73 g, patyna.

Numer: 898
Opis: POLSKA. medal autorstwa Holtzeya dla uczczenia Konstytucji 3 Maja wybity w 1791 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu z liści dębowych i napis w otoku: STANISLAUS AUGUSTUS..., Rw: Glob z herbami Polski, Litwy i Ponia- towskich, z prawej stojący Geniusz, napis u góry TERRORE- LIBERA, w odcinku sygn. I.G. HOLTZEY i napis: EX PERHONORIFICO...H-Cz.3326 R2, srebro 45 mm, 25.73 g, patyna.
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 12-02-2000
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 650 zł
Ilość odsłon: 1371