Aukcja nr 2

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
668 G.C. Brook - English Coins from the seventh century to the present day - Spink London 1976
15 zł
669 C. Casten/J. Cayon - Las monedas españolas... anos 718 a 1979, Madryt 1979 oprawa półskórek
60 zł
52 zł
670 K. Castelin - Grossus Pragensis 1300-1547, Klinkhardt und Biermann - Braunschweig 1973
12 zł
20 zł
671 M. Gumowski - Mennica wileńska w XVI i XVII wieku - E. Wende i Spółka - Warszawa 1921, oprawa półskórek
30 zł
48 zł
672 M. Gumowski - Monety polskie - Warszawa 1924, oprawa półskórek
8 zł
20 zł
673 J.G. Lehmann - Sammlung von pommerischen Münzen.... zweyter Theil Commission der Real Schule - Berlin 1752, egzemplarz z glossami właściciela zbioru i zamku grafa J.W..
120 zł
140 zł
674 K. Pink - Die Münzprägungen der Ostkelten und Ihrer Nachbarn-Klinkhardt und Biermann - Braunschweig 1974
24 zł
675 A. Pohl - Münzzeichen und Meisterzeichen auf ungarischen Münzen des Mittelalters 1300-1540, Graz i Budapest 1982
40 zł
676 E. Rahnenführer - Die Kursächsischen Kippermünzen - Berlin 1963
20 zł
677 H. von Saurma -Jeltsh - Schlesische Münzen und Medaillen, II część (tablice), Wrocław 1883
50 zł
62 zł
678 P. Seguini - Selecta numismata antiqua - Paryż 1666
550 zł
679 F. Sieg - Siegs møntkatalog 1991. Danmark 1670-1990, 23 wydanie 1990
8 zł
7 zł
680 H. Voigtlaender - Fälschmünzer und Münzfälscher - Numizmatischer Verlag H. Dombrowski Münster 1976
9 zł
8 zł
681 J. Davenport - European Crowns and Talers since 1800 - Londyn 1964
30 zł
32 zł
682 J. Davenport - German Talers 1700-1800, Londyn 1965
30 zł
40 zł
683 J. Davenport - German Church and City Talers 1600-1700 - Galesburg 1975
30 zł
42 zł
684 J. Davenport - German Secular Talers 1600-1700. Frankfurt 1976
30 zł
40 zł
685 J. Davenport - European Crowns 1484-1600. - Frankfurt 1977
30 zł
48 zł
686 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne 1902 r. Nr 1
5 zł
6 zł
687 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne 1902 r. Nr 2 i 3
5 zł
6 zł