Aukcja nr 2

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE
srebrny medal koronacyjny Eleonory Marii 1670, Aw: Scena z powozem i napis, Rw: Napis, 28mm 6.90 g.. srebrny medal koronacyjny Eleonory Marii 1670, Aw: Scena z powozem i napis, Rw: Napis, 28mm 6.90 g..
540 srebrny medal koronacyjny Eleonory Marii 1670, Aw: Scena z powozem i napis, Rw: Napis, 28mm 6.90 g, H-Cz. 2366 -R2-, Rcz. 172, III
30 zł
28 zł
medal koronacyjny Augusta II 1697 (miedź), Aw: Popiersie i napis, sygn. C.W. (Christian Wermuth), .. medal koronacyjny Augusta II 1697 (miedź), Aw: Popiersie i napis, sygn. C.W. (Christian Wermuth), ..
541 medal koronacyjny Augusta II 1697 (miedź), Aw: Popiersie i napis, sygn. C.W. (Christian Wermuth), Rw: Drzewo genealogiczne wywodzące pochodzenie króla od Kazimierza J.. I-
120 zł
180 zł
medal brązowy Augusta Wolffa 1840, Aw: Głowa w lewo i napis, sygn. F. Hoeckner F., Rw: Napis VIRO .. medal brązowy Augusta Wolffa 1840, Aw: Głowa w lewo i napis, sygn. F. Hoeckner F., Rw: Napis VIRO ..
542 medal brązowy Augusta Wolffa 1840, Aw: Głowa w lewo i napis, sygn. F. Hoeckner F., Rw: Napis VIRO DE ARTE.... 53 mm 43,6 g., H-Cz. 4058 (srebro) III
30 zł
28 zł
medal wystawowy Towarzystwa Rolniczego w Królestwie Polskim 1858 (srebro), Aw: Ceres i zwierzęta, .. medal wystawowy Towarzystwa Rolniczego w Królestwie Polskim 1858 (srebro), Aw: Ceres i zwierzęta, ..
543 medal wystawowy Towarzystwa Rolniczego w Królestwie Polskim 1858 (srebro), Aw: Ceres i zwierzęta, sygn. W. Oleszczyński i Minheymer, Rw: Trzy połączone wieńce, sygn. .. III
60 zł
70 zł
medal jak wyżej ale w miedzi, 43 mm 37,84 g, H-Cz. 3822 (srebro) medal jak wyżej ale w miedzi, 43 mm 37,84 g, H-Cz. 3822 (srebro)
544 medal jak wyżej ale w miedzi, 43 mm 37,84 g, H-Cz. 3822 (srebro) II
30 zł
42 zł
medal wystawy rolniczo-przemysłowej w Gostyniu 1862 (miedź), Aw: Ceres z owcą i płodami rolnymi i .. medal wystawy rolniczo-przemysłowej w Gostyniu 1862 (miedź), Aw: Ceres z owcą i płodami rolnymi i ..
545 medal wystawy rolniczo-przemysłowej w Gostyniu 1862 (miedź), Aw: Ceres z owcą i płodami rolnymi i napis, sygn. Below, Rw: W ozdobnym wieńcu napis, 42 mm 31,16 g. H-Cz.. III+
30 zł
24 zł
546 medal Adama Potockiego 1872 wydany w Brukseli z okazji śmierci (srebro), Aw: Głowa i napis , sygn. Barre, Rw: Wieniec i napis, 56 mm 84,96 g, H-Cz. 6739, III+
70 zł
92 zł
547 medal srebrny z okazji chrztu, Aw: Chrzest Chrystusa w rzece, Rw: Anioł z szarfą i napisy, sygn. F. Witkowski, 44 mm 24,1 g. Rew.- III
20 zł
16 zł
medal srebrny wystawy ogrodniczej w Kościanie 1892, Aw: W wieńcu napisy dwujęzyczne i data, Rw: Si.. medal srebrny wystawy ogrodniczej w Kościanie 1892, Aw: W wieńcu napisy dwujęzyczne i data, Rw: Si..
548 medal srebrny wystawy ogrodniczej w Kościanie 1892, Aw: W wieńcu napisy dwujęzyczne i data, Rw: Siedząca postać kobieca i anioł, sygn. Białas, 29 mm 9 g III
15 zł
46 zł
medal srebrny z okazji setnej rocznicy Konstytucji 3-Maja, Aw: Wieniec z herbem Krakowa i napis, R.. medal srebrny z okazji setnej rocznicy Konstytucji 3-Maja, Aw: Wieniec z herbem Krakowa i napis, R..
549 medal srebrny z okazji setnej rocznicy Konstytucji 3-Maja, Aw: Wieniec z herbem Krakowa i napis, Rw: Tarcza herbowa polsko-litewska i napis, 24mm, 5,5g. III
12 zł
38 zł
medal pamiątkowy Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego w Krakowie bez daty (miedź), Aw: W ozdobnym wi.. medal pamiątkowy Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego w Krakowie bez daty (miedź), Aw: W ozdobnym wi..
550 medal pamiątkowy Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego w Krakowie bez daty (miedź), Aw: W ozdobnym wieńcu napis, Rw: Scena siewu na tle widoku Krakowa, sygn. C. Radnitzk.. I-
150 zł
medal wystawy krajowej we Lwowie 1894 (miedź), Aw: W symbolicznym wieńcu napis, Rw: Alegorie rolni.. medal wystawy krajowej we Lwowie 1894 (miedź), Aw: W symbolicznym wieńcu napis, Rw: Alegorie rolni..
551 medal wystawy krajowej we Lwowie 1894 (miedź), Aw: W symbolicznym wieńcu napis, Rw: Alegorie rolnictwa, przemysłu i rzemiosła, sygn. A. Popielfecit i A. Schindler, 63.. I-
150 zł
medal z okazji setnej rocznicy urodzin Adama Mickiewicza 1898 (brąz), Aw: Popiersie Mickiewicza i .. medal z okazji setnej rocznicy urodzin Adama Mickiewicza 1898 (brąz), Aw: Popiersie Mickiewicza i ..
552 medal z okazji setnej rocznicy urodzin Adama Mickiewicza 1898 (brąz), Aw: Popiersie Mickiewicza i sygn. Jan Meissner, Gerlach i Meissner Warszawa, Rw: Napisy, 56 mm 6.. I-
50 zł
66 zł
553 medal srebrny z okazji chrztu, Aw: Chrzest Chrystusa w rzece i napis sygn. wyk. F. Witkowski, odb. Bitschan, Rw: Napis na szarfie i dedykacja z datą, 40 mm, 22,5 g. R.. II
20 zł
16 zł
medal brązowy Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół - Macierz 1907, Aw: Anioł ochraniający gn.. medal brązowy Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół - Macierz 1907, Aw: Anioł ochraniający gn..
554 medal brązowy Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół - Macierz 1907, Aw: Anioł ochraniający gniazdo i napis, Rw: W wieńcu dedykacja i data, 43 mm 31 g. Strzał. 83.. II
20 zł
32 zł
medal z okazji uchwalenia Konstytucji Marcowej 1921 (brąz), Aw: Orzeł w koronie siedzący na księdz.. medal z okazji uchwalenia Konstytucji Marcowej 1921 (brąz), Aw: Orzeł w koronie siedzący na księdz..
555 medal z okazji uchwalenia Konstytucji Marcowej 1921 (brąz), Aw: Orzeł w koronie siedzący na księdze i napis, Rw: Otwarta księga z napisem KONSTYTUCJA 17 MARCA 1921 i .. I-
30 zł
36 zł
order Budowniczych Polski Ludowej (złoto) typ II 87 g
556 order Budowniczych Polski Ludowej (złoto) typ II 87 g I
2 000 zł
medal brązowy z okazji Wystawy Światowej w Wiedniu 1873, Aw: Na tarczy monogram cesarza FJI, dwa g.. medal brązowy z okazji Wystawy Światowej w Wiedniu 1873, Aw: Na tarczy monogram cesarza FJI, dwa g..
557 medal brązowy z okazji Wystawy Światowej w Wiedniu 1873, Aw: Na tarczy monogram cesarza FJI, dwa gryfy trzymające tarczę z napisem: VIRIBUS UNITIS,poniżej pawilon wys.. I
35 zł
medal brązowy z okazji Wystawy Światowej w Wiedniu 1873, Aw: Głowa Franciszka Józefa i napis, sygn.. medal brązowy z okazji Wystawy Światowej w Wiedniu 1873, Aw: Głowa Franciszka Józefa i napis, sygn..
558 medal brązowy z okazji Wystawy Światowej w Wiedniu 1873, Aw: Głowa Franciszka Józefa i napis, sygn. J. Tautenhayn, Rw: Trzy postacie personifikacje rolnictwa, przemys.. I-
45 zł
36 zł
medal z okazji Międzynarodowej Wystawy Elektrycznej w Wiedniu 1883 (brąz złocony), Aw: Popiersie a.. medal z okazji Międzynarodowej Wystawy Elektrycznej w Wiedniu 1883 (brąz złocony), Aw: Popiersie a..
559 medal z okazji Międzynarodowej Wystawy Elektrycznej w Wiedniu 1883 (brąz złocony), Aw: Popiersie arcyksięcia Rudolfa i napis, Rw: Pawilon wystawowy i napis, sygn. J. .. I-
40 zł
32 zł