Aukcja nr 19

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  ODZNAKI I ODZNACZENIA  ROSJA
866 ROSJA
medal nagrodowy 1859 za podbój Czeczenii i Dagestanu, Aw: Monogram Aleksandra II, Rw: Daty i napis w otoku, Czepurnow 597, srebro 28 mm, zawieszka.
400 zł
360 zł
867 ROSJA
odznaka 6 libawskiego pułku piechoty, srebro złocone, punca, błękitna emalia, rzadka.
800 zł
868 ROSJA
odznaka ukończenia Aleksandrowskiej Szkoły Wojskowej w Moskwie, srebro złocone, punce, czerwona i biała emalia, rzadka.
1 200 zł
869 ROSJA
brązowa odznaka Rosyjskiego Stowarzyszenia Pożarniczego, brąz.
50 zł
50 zł
870 ROSJA
odznaka akademicka, srebro złocone, punce, biała i ciemnogranatowa emalia.
300 zł