Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
497 | Księstwo Warszawskie 1/6 talara 1814, Warszawa, j.w., Plage 107 |
III VF |
80 zł 110 zł
498 | Księstwo Warszawskie 10 groszy 1812, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, Plage 102, moneta bardzo rzadka w tym staniezachowania |
I- UNC- |
200 zł 220 zł
499 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, litery IS małe, Plage 94, moneta przebita na 1/24 talarapruskiego |
II+ EF+ |
75 zł 90 zł
500 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Warszawa, j.w., Plage 95, litery IS duże, moneta przebita na 1/24 talara pruskiego |
II+ EF+ |
75 zł 95 zł
501 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811, Warszawa, j.w., Plage 96, litery IB, moneta przebita na 1/24 talara pruskiego |
II- EF- |
60 zł 75 zł
502 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1812, Warszawa, j.w., Plage 98, moneta przebita na 1/24 talara pruskiego |
II/III EF/VF |
60 zł 80 zł
503 | Księstwo Warszawskie trojak 1811, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, Plage 83 |
30 zł |
504 | Księstwo Warszawskie trojak 1812, Warszawa, j.w., Plage 89 |
II- EF- |
50 zł 40 zł
505 | Księstwo Warszawskie 1 grosz 1812, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, Plage 72 |
II- EF- |
30 zł 25 zł
506 | Księstwo Warszawskie 1 grosz 1814, Warszawa, j.w., Plage 74 |
20 zł 27 zł
507 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i napis, Plage 123, bardzo dobry stan zachowania |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 750 zł
508 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Zamość, j.w., Plage 126, moneta bita dwukrotnie; na awersie widoczne resztki napisu rewersu |
II/III EF/VF |
800 zł 760 zł
509 | Monety w oblężeniu Zamościa 6 groszy 1813, Zamość, Aw: Napis, Rw: Dwie gałązki i nominał, Plage 120, moneta bardzo rzadka w dobrym staniezachowania |
2 200 zł 3 300 zł
510 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 2, Fr. 105(34) |
1 800 zł 2 550 zł
511 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1822, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 25 -R-, Dav.248, patyna |
2 500 zł 2 950 zł
512 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 37 |
180 zł | |
513 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1833, Warszawa, j.w., Plage 42 |
I- UNC- |
400 zł 680 zł
514 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1816, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 45 |
140 zł | |
515 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1818, Warszawa, j.w., Plage 47 |
II- EF- |
150 zł 120 zł
516 | Królestwo Polskie- Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1820, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 53 |
150 zł |