Aukcja 13 / 711

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MEDALE  POLSKA

medal chrzcielny sygnowany I. MAJNERT, Aw: Scena chrztu, Rw: Oko Opatrzności i napis: NA PAMIĄTKĘCHRZTU, poniżej wygrawerowany pamiątkowy napis, u dołu gałązki paproci przewiązane wstęgą na której literyF.W., srebro 49.5 mm, 39.94 g., patyna

Numer: 711
Opis: POLSKA. medal chrzcielny sygnowany I. MAJNERT, Aw: Scena chrztu, Rw: Oko Opatrzności i napis: NA PAMIĄTKĘCHRZTU, poniżej wygrawerowany pamiątkowy napis, u dołu gałązki paproci przewiązane wstęgą na której literyF.W., srebro 49.5 mm, 39.94 g., patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 823