Aukcja 13 / 703

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MEDALE  POLSKA

medal ze świty królewskiej, sygnowany H (Jan Filip Holzhaeusser)- Władysław Jagiełło, Aw: Popiersie króla i napis,Rw: Napis w siedemnastu rzędach, H-Cz.3424 R2, Racz.602, srebro 45 mm, 42.27 g., patyna

Numer: 703
Opis: POLSKA. medal ze świty królewskiej, sygnowany H (Jan Filip Holzhaeusser)- Władysław Jagiełło, Aw: Popiersie króla i napis,Rw: Napis w siedemnastu rzędach, H-Cz.3424 R2, Racz.602, srebro 45 mm, 42.27 g., patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 1 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1229