Aukcja 13 / 697

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany OEXLEIN (Johann Leonhard- medalier z Norymbergi) wybity w 1768 r. z okazji przywrócenia prawdysydentom, Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Postacie Sprawiedliwości i Pokoju przed świątynią

Numer: 697
Opis: POLSKA. medal sygnowany OEXLEIN (Johann Leonhard- medalier z Norymbergi) wybity w 1768 r. z okazji przywrócenia prawdysydentom, Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Postacie Sprawiedliwości i Pokoju przed świątynią; powyżej napis:CONCORDIA; poniżej w odcinku napis i data, H-Cz.3052 R1, Racz.507, srebro 38 mm, 21.87 g., patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-1997
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1235