Aukcja 13 / 549

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997

połuszka 1853, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 534, patyna

Numer: 549
Opis: Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864. połuszka 1853, Warszawa, Aw: Monogram carski, Rw: Korona i napis, Plage 534, patyna; piękny stan zachowania;bardzo rzadka
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-1997
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 440 zł
Ilość odsłon: 829